اویون

اویون

 

هر گون  هر آی  هر ایل

هر ایل   هر آی   هر گون

آی و گونش  اوردان  چیخیب    باخ    اوردا باتیر

گل تئز تئز بیربیریمیزی اونوتاق!

 

 

 

بازی  

 

هر روز   هر ماه    هرسال

هرسال     هرماه     هرروز

خورشید و ماه  از آن نقطه طلوع    نگاه    آن جا غروب می­کنند

بیا مدام همدیگر را فراموش کنیم!

 

 

 

 

 

/ 5 نظر / 17 بازدید
منصوره اشرافی

آقای سیف الدینی عزیز خواستم پیشنهادی به شما داشته باشم در این مورد که بهتر نبود ترجمه فارسی را هم ضمیمه متن می کردید تا لااقل خوانندگانی که زبان ترکی بلد نیستند هم بتوانند از معنای این متن بهره ببرند.

یاران

به نام خداوند زنده و حاضر سلام دوست عزیز. مطالب جالب و خوبی در وبلاگت بود. از زحمتی که می کشی ممنون. اما اومدم بگم که: ما به کمک جمعی از دوستان مجموعه وبلاگ هایی با نام یاران (به صورت مرکزی)و و چندین وبلاگ با موضوعات دین و آیین تفکر و اندیشه ادب و هنر و عرفان حکایت و قصار ها و البته بازی های تفکری که واقعا فکر و ذهن را راه می اندازد و... را آماده کردیم صمیمانه از این که دعوت ما رو قبول می کنی ممنونیم. تنها آرزوی ما این است که توانسته باشیم اندک بینشی و دیدگاهی داده باشیم... ما برای این وبلاگ خیلی زحمت کشیدم. امیدواریم همه بتونن استفاده کنند.

سلام

دست مریزاد و خسته نباشید می گویم. مانا باشید و قلمتان جاری باد

قاسم ترکان

سلام.در بهاری که نوروز آغاز گر آن است نه هست مادرتان اگر چه تاثر انگیز است .باری یادش باشماست. روزهای تازه تان در سال نو همواره تازه تر و سرشار از سرور باد. قربانت ترکان

قاسم ترکان

سلام از توجه حضرتعالی ممنونم. هله باشارمیرام وبلاگ ایله ایشله مه یی . بو ایلین ایلک سحرینده شفایی یادیما دوشموشدو همده دوستلار خصوصیله سیز.ساغ قالین.